Tenisówki dziecięce

Tenisówki dla dzieci - na rzepy, wsuwane, wiązane i na gumki. Kwintesencja komfortu - zapinane na błyskawiczne rzepy, a może sznurowane, bądź na gumki bądź wsuwane z kolekcji "Nature Foot", tak uwielbiane - dla dzieci, które jeszcze nie potrafią wiązać sznurówek? Mamy je wszystkie! Lekkie, trwałe tenisówki dla dzieci, uszyte z oddychającego materiału, który sprawia, że noga się nie poci - tenisówki z naszej kolekcji SLIPERS.PL zostały zaprojektowane tak, by były idealnym przykładem zdrowia i wygody. Dodatkowo dzięki elastycznej podeszwie Wasze Pociechy mogą biegać i skakać do woli, nie narażając się na kontuzje!

Dodatkową amortyzację zapewniają wymienne wkładki profilaktyczne wykonane z naturalnej skóry i lateksowej pianki z aktywnym węglem, która działa również antybakteryjnie oraz zapobiega powstawaniu płaskostopia i chorób grzybicznych. Tenisówki dla dzieci są dostępne w modnych, uniwersalnych kolorach z oryginalnym motywem dumnego orła – dowodząc, że rodzice są dumni ze swoich dzieci!

Tenisówki dla dzieci to najczęściej wybierany model butów do szkoły z kategorii obuwie dla dzieci. Lekkie, bardzo wygodne, w wielu wariantach kolorystycznych – ale także w wielu wariantach funkcjonalnych, mamy tenisówki dziecięce na rzepy, tenisówki wiązane czy tenisówki na gumki, które zostały stworzone dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samemu wiązać sznurówek. Zakładanie tego obuwia to czysta przyjemność, a zawsze do zestawu Slippers Family dodaje parę sznurówek. Dlaczego? Gdy dziecko nauczy się już samemu wiązać obuwie – wystarczy wyjąć gumki i włożyć sznurówki – całkiem nowe buty, wcześniej tenisówki na gumkę, teraz tenisówki sznurowane już są! Dla Rodziców pierwszym wyborem są zawsze tenisówki na rzepy, przez łatwość i uniwersalność zakładania obuwia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów