Wczytuję dane...
O nas

Szanowni Klienci.

Jesteśmy polską firmą,  produkujemy w naszym rodzimym kraju i zatrudniamy polskich pracowników.  Nasze buciki, kapcie trafiły do kilkudziesięciu tysięcy polskich klientów, każdego dnia podbija serca klientów w kraju, ale także zagranicą. Obecni jesteśmy z naszymi produktami w: USA, Szwajcarii, Norwegii, Austrii, Belgii, Holandii, Luxemburgu, na Słowacji i na Węgrzech. Zdarzają nam się błędy, ale pilnie się uczymy. Dokładamy wszelkiej staranności aby nasze obuwie nie tylko było ładne ale również zdrowe i bezpieczne dla naszych małych klientów. Codziennie staramy sie ze wszystkich sił aby produkowane przez nas buciki były coraz lepsze i ładniejsze aby zasłużyć na największą nagrodę jaką możemy dostać - radość i satysfakcja naszych klientów.

Drodzy Rodzice.

Jesteśmy jak Wy rodzicami i doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele serca i sił należy włożyć w to, by dobrze wychować dzieci. Wiemy też, jak ważne jest dla nas rodziców prawidłowy i zdrowy rozwój naszych dzieci. Profilaktyka, zdrowie, to wszystko brzmi tak bardzo poważnie, może nawet ciężko. Zwłaszcza gdy po przeciwnej stronie staje małe, wesołe i rozbrykane dziecko. Dlatego by choć trochę zainspirować naszych małych odkrywców i sprawić, żeby profilaktyka oraz dążenie do zdrowia dziecięcych stópek nie było nudne, stworzyliśmy wyjątkową kolekcje Nature Foot, gdzie naturalnymi bohaterami stały się zwierzęta, które wszyscy kochamy.Od teraz obuwie profilaktyczne zalecane dla każdego dziecka w okresie rozwoju, nie jest już nudne i toporne i nie wygląda jak sławetne „juniorki” z czasów naszej i naszych rodziców młodości.

Poznajcie Nowy Gatunek, wyjątkowego i zdrowego obuwia do domu, przedszkola i szkoły.  Dołączcie do rodziny Slippersów.

Nasze Wartości.

DBAMY O ZDROWIE STÓP NASZYCH KLIENTÓW

Nasze obuwie zostało opracowane przy współpracy z lekarzami i specjalistami z dziedziny ortopedii i pielęgnacji stóp.  Potwierdzeniem zdrowotnego charakteru naszego obuwia są uzyskiwane certyfikaty.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze obuwie produkowane jest z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Większość naszego asortymentu produkowana jest ręcznie przez mistrzów szewskich posiadających wieloletnie zawodowe doświadczenie. 

PRODUKUJEMY W POLSCE

Nasze obuwie w 100% produkowane jest w Polsce w naszej fabryce. Doceniamy kunszt, wiedzę i doświadczenie naszych rodzimych specjalistów od obuwia, którzy pracują dla nas. Nie kupujemy masowych produktów z Chin.

PROMUJEMY PROFILAKTYKĘ

Wspieramy fundację STOP PLATFUSOM, która bada stopy dzieci w szkołach i przedszkolach i pomaga w rozwiązywaniu problemów z wadami postawy.

DOSTARCZAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI

Naszym klientom gwarantujemy: DOSTAWĘ w 24H, DARMOWĄ WYMIANĘ 90 DNI, POMOC W ZAKUPACH (infolinia, mail sklep@slippersfamily.com, messenger).

Zapraszamy Cię do naszego sklepu. >> KLIKNIJ <<

 

 


kliknij >>