O NAS

Drodzy Rodzice, Szanowni Klienci.

Jesteśmy jak Wy rodzicami i doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele serca i sił należy włożyć w to, by dobrze wychować dzieci. Wiemy też, jak ważne jest dla nas rodziców prawidłowy i zdrowy rozwój naszych dzieci. Profilaktyka, zdrowie, to wszystko brzmi tak bardzo poważnie, może nawet ciężko. Zwłaszcza gdy po przeciwnej stronie staje małe, wesołe i rozbrykane dziecko. Dlatego by choć trochę zainspirować naszych małych odkrywców i sprawić, żeby profilaktyka oraz dążenie do zdrowia dziecięcych stópek nie było nudne, stworzyliśmy wyjątkową kolekcje Nature Foot, gdzie naturalnymi bohaterami stały się zwierzęta, które wszyscy kochamy.Od teraz obuwie profilaktyczne zalecane dla każdego dziecka w okresie rozwoju, nie jest już nudne i toporne i nie wygląda jak sławetne „juniorki” z czasów naszej i naszych rodziców młodości.

Poznajcie Nowy Gatunek, wyjątkowego i zdrowego obuwia do domu, przedszkola i szkoły.  Dołączcie do rodziny Slippersów.

NASZE WARTOŚCI

DBAMY O ZDROWIE STÓP NASZYCH KLIENTÓW

Nasze obuwie zostało opracowane przy współpracy z lekarzami i specjalistami z dziedziny ortopedii i pielęgnacji stóp.  Potwierdzeniem zdrowotnego charakteru naszego obuwia są certyfikaty i nagrody uzyskane przez nasze obuwie w tym: Znak „Zdrowa Stopa” i Certyfikat Instytutu Matki i Dziecka.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze obuwie produkowane jest z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Większość naszego asortymentu produkowana jest ręcznie przez mistrzów szewskich posiadających wieloletnie zawodowe doświadczenie. 

PRODUKUJEMY W POLSCE

Nasze obuwie w 100% produkowane jest w Polsce. Doceniamy kunszt, wiedzę i doświadczenie naszych rodzimych specjalistów od obuwia. Nie kupujemy masowych produktów z Chin.

PROMUJEMY PROFILAKTYKĘ

Wspieramy fundację STOP PLATFUSOM, która bada stopy dzieci w szkołach i przedszkolach i pomaga w rozwiązywaniu problemów z wadami postawy.

DOSTARCZAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI

Naszym klientom gwarantujemy: DOSTAWĘ GRATIS, GWARANCJA ZWROTU 30 dni w postaci wymiany na inny model/rozmiar, DOSTARCZAMY w 24H, POMOC W ZAKUPACH infolinia, livechat. 

Zapraszamy Cię do naszego sklepu! :) >> KLIKNIJ <<


SLIPERS.PL - Wyłączny Przedstawiciel marki Slippers Family.