Wczytuję dane...
O nas

Jesteśmy producentem obuwia, ale przede wszystkim jesteśmy rodzicami i wiemy, że kiedy rodzi się dziecko, zmienia się świat, priorytety i potrzeby. Nasza historia właśnie taki ma swój początek… Wraz z narodzinami dziecka, zrodziła się potrzeba, a zaraz za nią pomysł.


JAK BYŁO NA POCZĄTKU


Jest rok 2013, w wynajętym garażu, z entuzjazmem i wizją kapci idealnych, tworzymy pierwszy model-kapcie do przedszkola w ośmiu wersjach kolorystycznych, z charakterem, pazurem i osobowością. Jest tygrys, zebra, koala, czarna pantera, pantera, gepard i kangur! Są kolorowe podeszwy, różowe dla dziewczynek i zielone dla chłopców. Jedyne czego z całą pewnością nie ma, to nudy!


Nudy nie ma, jest sukces-jego ojcem jest przemyślany i dopracowany fason, który doceniają rodzice. Jednak to design skrada serca najmłodszych, a wspomniany charakter dodaje odwagi, by zrobić pierwszy krok, a później przekroczyć próg przedszkola, czy szkoły. Musicie bowiem wiedzieć, że to nie są tylko kapcie, to swego rodzaju maskotki z charakterem, powiernicy codzienności.

JAK JEST DZIŚ

Od tamtego czasu wiele się zmieniło… Nasza linia produkcyjna mieści się na Podhalu, zagłębiu tradycji i kunsztu najlepszych szewców, nasza wizja i idea marki pozostała jednak niezmienna. Tak jak na początku, tak i teraz chcemy dawać naszym klientom produkt dbający o zdrowie ich dzieci, a dzieciom radość i uśmiech każdego dnia, tworząc z zachowaniem szacunku dla ludzi, którzy z nami pracują, bo to oni sprawiają, że Slippers Family, jest prawdziwą rodziną.

Dziś jesteśmy ulubieńcami dzieci i ich rodziców, charakterystyczne wzory brykają na nogach dzieci w tysiącach polskich przedszkoli i szkół, a w domowym zaciszu w naszych bucikach najmłodsi klienci stawiają pierwsze kroki!

To nasza dla nas zaszczyt, duma i największa radość, a także motor do dalszego rozwoju i kolejnych pomysłów.


DOŁĄCZCIE DO RODZINY SLIPPERSÓW

Poznajcie Nowy Gatunek, wyjątkowego i zdrowego obuwia do domu, przedszkola i szkoły. Dołączcie do rodziny Slippersów.

 


Nasze Niezmienne Wartości


DBAMY O ZDROWIE STÓP NASZYCH KLIENTÓW

Nasze obuwie zostało opracowane przy współpracy z lekarzami i specjalistami z dziedziny ortopedii i pielęgnacji stóp.  Potwierdzeniem zdrowotnego charakteru naszego obuwia są uzyskiwane certyfikaty.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze obuwie produkowane jest z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Większość naszego asortymentu produkowana jest ręcznie przez mistrzów szewskich posiadających wieloletnie zawodowe doświadczenie.

PRODUKUJEMY W POLSCE

Nasze obuwie w 100% produkowane jest w Polsce w naszej fabryce. Doceniamy kunszt, wiedzę i doświadczenie naszych rodzimych specjalistów od obuwia, którzy pracują dla nas. Nie kupujemy masowych produktów z Chin.

DOSTARCZAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI

Naszym klientom gwarantujemy: DOSTAWĘ nawet w 24H, POMOC W ZAKUPACH (infolinia, mail sklep@slippersfamily.com, messenger).

Zapraszamy Cię do naszego sklepu. >> KLIKNIJ <<