Wczytuję dane...
Śledzenie przesyłki

Po kompletacji i spakowaniu zamówienia, zmieniamy jego status na PRODUKT WYSŁANY, a Państwo otrzymują maila z informacją o nadanym statusie zamówienia oraz numerze nadawczym paczki.

Oznacza to, że paczka jest już spakowana, posiada etykietę nadawczą i czeka na odbiór przez kuriera.
Dopiero po zeskanowaniu przesyłki przez kuriera, numer nadawczy zaczyna być aktywny. 

Historię przesyłki sprawdzicie Państwo tutaj:

DPD: https://tracktrace.dpd.com.pl/
IN POST: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek 

UWAGA - Jeśli posiadasz aplikację In Post, sprawdź, czy otrzymałeś kod do odbioru paczki w aplikacji.
W przypadku posiadania aplikacji, istnieje możliwość nieotrzymania kodu smsem. 
Otrzymywanie kodu smsem zależy od indywidualnych ustawień w aplikacji. 

Zapewne jak każdy z nas, w ostatnim czasie macie pewne obawy nie tylko przed wybieraniem się do sklepów stacjonarnych, ale i przed e-zakupami. Chcemy więc rozwiać wszelkie wątpliwości, dotyczące sprzedaży internetowej - w naszym sklepie. 

Obuwie produkujemy od początku do końca w Polsce, z polskich półproduktów. Żaden element obuwia nie pochodzi spoza granic PL. Nasi pracownicy, zarówno produkcji jak i magazynu stosują się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Regularne dbanie o higienę rąk, dezynfekcja, zachowanie odpowiedniej ilości pracowników w jednym pomieszczeniu, jak i odpowiednia odległość między nimi, to u nas codzienność. W trosce o bezpieczeństwo, pracownicy magazynu pracują zmianowo, by w najwyższym stopniu zminimalizować konieczność przebywania kilku osób w pomieszczeniu.

Każda paczka od Was zostaje przez pracowników magazynu zdezynfekowana przed otwarciem. Nie wysyłamy zamówień poza granice Polski, tym samym nie otrzymujemy paczek zwrotnych zza granicy.

OD firm kurierskich z nami współpracujących - DPD, DHL oraz InPost otrzymaliśmy szczegółowe informacje dot. procedur wdrożonych w związku z sytuacją epidemiologiczną, m.in. została wdrożona procedura informacyjna (mail, plakaty, instrukcje) w zakresie zachowań prewencyjnych, w przypadku pojawiania się podejrzenia zarażenia. Każdy kurier codziennie przed rozpoczęciem pracy podlega obowiązkowemu mierzeniu temperatury, obowiązuje bezwzględny zakaz kontaktu z klientem (podawania rąk), nakaz regularnej dezynfekcji rąk (każdy oddział i sortownia są wyposażone w dozowniki z płynami odkażającymi). Kurierzy dysponują w razie konieczności maseczkami jednorazowymi. Przesyłka może zostać zostawiona przed drzwiami bez konieczności osobistego odbioru.
Odbiór paczek In Post w punktach partnerskich PUDO nie wymaga dotykania żadnych urządzeń (terminali, ekranów itp.). W przypadku paczkomatów, są one regularnie odkażane. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Prosimy o wpisywanie prawidłowych danych kontaktowych (numerów tel.), by firma kurierska miała możliwość skontaktowania się z Państwem w sytuacji, która tego wymaga.

Zachęcamy więc do wzięcia udziału w akcji #zostanwdomu i wybrania e-zakupów. W ich przypadku, produkt dotykany jest przez osoby zobowiązane do stosowania procedur, w sklepie stacjonarnym produkt może dotknąć... każdy.