Wczytuję dane...

Jaka matka, taka córka!

Dzieci mają wyjątkowo bujną wyobraźnię. Sami pamiętamy, gdy jako małe brzdące chcieliśmy być policjantami, strażakami, lekarzami czy aktorami - najcżęsciej wykonywać zawód, którym trudnili się nasi idole z bajek lub życia realnego - ojcowie, matki, wujkowie. To oni są naszymi pierwszymi obiektami zafascynowania.

Dzieci wprost uwielbiają przebieranki. Zazwyczaj kazda dziewczynka marzy, by być jak jej mama i próbuje upodobnić się do niej strojem czy makijażem. Nie ma piękniejszego i bardziej rozczulającego widoku, niż córka przebierająca się w za duże dla niej buty mamy i podkradająca jej kosmetyki, wdzięcząca się do lustra i udająca dorosłą.

Wyjątkowa relacja Mamy z dzieckiem


W pamięć zapadła nam reklama portalu Allegro z tego roku, na którym ukazane są zmagania matki z uszyciem idealnego stroju na bal przebierańców dla swojej córki. Wspólnie wyszukują idealnego przebrania, jednak mała modelka za każdym razem z niezadowoleniem kręci nosem na widok kolejnego stroju, żmudnie przygotowywanego nocami przez zapracowaną matkę. Finalnie idealny strój okazuje się być banalny, mimo że tak ciężko było matce wpaść na ten pomysł – córka po prostu marzyła, by wyglądać jak swoja Mamusia. Piękne, prawda?

Noszenie jednakowych ubrań przez rodziców i dzieci to dziś nowy trend w modzie, pozwalający spełnić marzenia dziecka o byciu takim jak mama lub tata, a także pogłębiający więź między Wami. SlippersFamily wyszło naprzeciw dzisiejszym trendom i proponujemy Wam nasze obuwie z kolekcji #NatureFoot. Do wyboru przedstawiamy Wam trampki oraz tenisówki w kolorowe, niebanalne motywy zwierzęce, w rozmiarach 36-40 dla rodzica oraz 28-35 dla pociech. Idealne do szkoły, przedszkola (posiadają niebrudzącą, antypoślizgową podeszwę) ale także na wspólne wyjścia rodzinne, spacery, rower czy hulajnogę. W naszych butach w wyraziste, drapieżne wzory na pewno nie przejdziecie niezauważeni. Materiał zewnętrzny to przewiewna bawełna, zaopatrzone są w naturalne, skórzane wkładki – słowem idealne na spacery w cieplejsze dni. TERAZ MAM PROMOCJĘ do -50%

zajrzyj do nas i zobacz >>


Red. Klara Nowacka