Trampki dla dzieci:

Twoje dziecko odkrywa świat wszystkimi zmysłami, pragnie zdobyć każdy szczyt, dotknąć wszystkich kwiatów, wejść do każdej kałuży ;-) Czego mu trzeba by osiągać cele? Wygodnych, oddychających butów. Trampki dla dzieci Slippers Family to gwarancja niesamowitego komfortu, który zapewnia niezwykle wygodna skórzana wkładka w obuwiu, którą zachwalają najwięksi polscy blogerzy i youtuberzy. Trampki dziecięce Slippers Family to niebywała wygoda, twoje dziecko od razu powie, że to najwygodniejsze buty jakie posiada! I do tego w tylu fantastycznych, zwierzęcych wzorach, unikalnych, niepowtarzalnych, nie do kupienia nigdzie indziej!

Jeśli stawiasz na wygodę swoją i swojego dziecka, a chcecie także wyglądać stylowo – odkryjcie nasze trampki dla dzieci i trampki dla dorosłych w Slippers Family! Nasze trampki dziecięce to niezwykłe wzory naszego obuwia, uwielbiane przez blogerów, którzy wiedzą, że nasze trampki zwracają uwagę tysięcy spojrzeń na ulicach – obok naszych trampek nie da się przejść obojętnie – dlatego właśnie przygotowaliśmy nasze trampki w wersjach dla mamy i dziecka!

Niedorzecznie wygodne i komfortowe, jak napisała na swoim blogu Makóweczki.pl o naszych trampkach „Nature Foot” najsłynniejsza z blogerek parentingowych – Marlena Wróblewska. Nie może być inaczej – wykonane są z najwyższej jakości materiałów, lekkie, a do tego... piękne! Pokochasz je natychmiast! :) Trampki chłopięce z kolei to także elastyczna podeszwa, stabilny zapiętek i cholewka, a także skórzane, antybakteryjne wkładki profilaktyczne – zmniejszająca jednocześnie potliwość. A to wszystko „zamknięte” w kolorystyce podążającej za najnowszymi trendami zwieńczona dumnym orłem – dowodem, na to, iż rodzice są dumni ze swojej Pociechy! :

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów