Trampki dla dzieci

Trampki dla dzieci i dorosłych - poznaj wzory, który pokochał Internet!

Trampki Slippers FamilyJeśli stawiasz na wygodę swoją i swojego dziecka, a chcecie także wyglądać stylowo – odkryjcie nasze trampki dla dzieci i trampki dla dorosłych w Slippers Family! Nasze trampki dziecięce to niezwykłe wzory naszego obuwia, uwielbiane przez blogerów, którzy wiedzą, że nasze trampki zwracają uwagę tysięcy spojrzeń na ulicach – obok naszych trampek nie da się przejść obojętnie – dlatego właśnie przygotowaliśmy nasze trampki w wersjach dla mamy i dziecka!

Niedorzecznie wygodne i komfortowe, jak napisała na swoim blogu Makóweczki.pl o naszych trampkach „Nature Foot” najsłynniejsza z blogerek parentingowych – Marlena Wróblewska. Nie może być inaczej – wykonane są z najwyższej jakości materiałów, lekkie, a do tego... piękne! Pokochasz je natychmiast! :)
Trampki chłopięce z kolei to także elastyczna podeszwa, stabilny zapiętek i cholewka, a także skórzane, antybakteryjne wkładki profilaktyczne – zmniejszająca jednocześnie potliwość. A to wszystko „zamknięte” w kolorystyce podążającej za najnowszymi trendami zwieńczona dumnym orłem – dowodem, na to, iż rodzice są dumni ze swojej Pociechy! :)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów