Wczytuję dane...
FAQ: Jak edytować swoje zamówienie?

Zamówienie zostało już złożone, jednak wkradł się błąd? Nie ma sprawy, jesteśmy na posterunku! Mamy na to aż 5 (pięć!) sposobów! Oto one:

1. Zawsze przed zakupem zachęcamy do rejestracji konta w naszym sklepie, a jednym z powodów jest właśnie taka sytuacja. Czy wiesz, że... posiadając konto w sklepie SlippersFamily.com możesz edytować swoje zamówienie aż do momentu nadania przez nas przesyłki? Co więcej... możesz także zmienić nie tylko samo zamówienie, ale także dane do wysyłki czy numer telefonu. Jeśli jednak zakup odbył się bez rejestracji konta - pozostaje skontaktować się jak najszbyciej z nami! :)
2. Infolinia, dostępna w godzinach 9:00 - 16:00. Telefon: 795 160 846,
3. Kontakt mailowy: sklep@slippersfamily.com
4. LiveChat, dostępny w prawym dolnym rogu strony. Konsultant jest do Państwa dyspozycji. A nawet gdy konsultanta nie ma... to tak jakby był, gdyż można zostawić nam wiadomość tekstową (poczta głosowa w wersji tekstowej ;-)), a my w najbliższej możliwej chwili odpowiemy na Państwa pytania.

5. Social Media, nasze kanały w mediach społecznościowych dostępne są dla Was całą dobę, zajrzyjcie do nas!>>KLIKNIJ by powrócić do NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃkliknij >>