Wczytuję dane...

Sandały - czy sprawdzą się na plaży?

Czas na lato

Lato, ciepło, piasek, woda – to wszystko jest już na wyciągnięcie ręki. Jeszcze moment i znów będziemy mogli cieszyć się świetną pogodą, długimi dniami, słońcem, letnią beztroską. Wakacyjna część naszej garderoby także w końcu będzie mogła ujrzeć światło dzienne i służyć nam, abyśmy się nie „ugotowali”.

Wszyscy uwielbiamy plażę

Jednym z najlepszych miejsc na wakacyjny odpoczynek (szczególnie dla dzieci), jest oczywiście plaża – nad jeziorem, czy morzem. Dźwięk przelewającej się wody, szumu fal, uczucie piasku pod stopami, spacery brzegiem – czyż to nie brzmi jak plan na idealne lato? Na to pytanie raczej nie musimy odpowiadać! No dobra, plaża, spacery – ale w czym? Może sandałki? Przyjrzyjmy się temu, czy sprawdzą się do nadmorskich zabaw.

Specyfika plażowego obuwia

Oprócz tego, że obuwie, które zabierzesz ze sobą na plażę musi być lekkie, to powinno być także przyjazne dla skóry stóp. Pierwsze, co prawdopodobnie przychodzi Ci do głowy po przeczytaniu powyższego zdania to klapki. Tak, klapki świetnie sprawdzą się na plaże, szczególnie u dorosłych, czy u starszych dzieci. Jeśli chodzi o maluchów, mogą spadać, przez co dziecku może nie być do końca wygodnie. W Slippers Family co prawda nie zaoferujemy wam dziecięcych klapków, ale z pewnością możecie zaopatrzyć się u nas w stylowe, wygodne sandałki dla dzieci. Sprawdzą się idealnie nie tylko na plażę, ale także po prostu na okres letni.

Sandały Slippers Family

Jakie są sandały dla dzieci od Slippers Family? Z pewnością wygodne, lekkie, łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Mogą także poszczycić się prostym, klasycznym designem i szeroką paletą kolorów. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znajdą u nas coś dla siebie.

Wygląd, ale i profilaktyka

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, poza kwestią wizualną, sandałki powinny spełniać także funkcje profilaktyczne – bo przecież chcemy, aby stópki naszych dzieci rosły prawidłowo. Nasze buciki posiadają elastyczną i antypoślizgową podeszwę, wykonaną z mieszanki gumy i kauczuku. Oprócz tego, posiadają skórzaną, profilowaną wkładkę, która zapobiega płaskostopiu, co jest kluczowym elementem w wyborze obuwia dla dzieci. Dodatkowo, łatwe zapięcie w sandałkach pozwala dziecku na samodzielne ubieranie się od najmłodszych lat.

 

Wiesz co robić - zaopatrz się w parę sandałków i zostań królem każdej plaży!