Wczytuję dane...

Znaki zodiaku - nowa kolekcja

Pierwszy prezent

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad pierwszym prezentem dla noworodka i nie miałeś pomysłu, co wybrać? Nawet jeśli odpowiedź była przecząca, przeczytanie tego krótkiego tekstu może zainspirować Cię do dalszych, dziecięcych podarunków, ale co najważniejsze, nacieszy Twoje oko naszą nową kolekcją. Chrzestna, chrzestny, ciocia, babcia, wujek, każdy miał kiedyś ten sam problem – „Co na pierwszy prezent?”. Wychodząc Ci naprzeciw i nie narażając Cię na to, że Twoje dziecko nie będzie zadowolone z prezentu – stworzyliśmy kolekcję inspirowaną znakami zodiaku. Znak zodiaku, jak to znak zodiaku – posiada go każdy. Jest on związany z datą urodzenia, każdy z nich odpowiada za inny przedział czasowy. W związku z tym, spersonalizowany prezent pojawia Ci się na wyciągnięcie ręki, no, albo karty kredytowej. Posiadając buciki z unikalnym znakiem zodiaku przyporządkowanym do każdego dziecka, z pewnością będzie ono czuło się wyjątkowo, a wszyscy wokół zapamiętają ten prezent na długo, bo nie da się przejść obok naszych zodiaków obojętnie, nie „zawieszając” na nich oka przez dłuższą chwilę. Idąc tropem „zodiakar” (w skrócie: potoczna nazwa na osoby, szczególnie młode kobiety, które interesują się tematem znaków zodiaku, wierzą w ich przełożenie na charakter osoby, zachowania, nawyki) można rzec, że buciki z unikalnym znakiem zodiaku będą perfekcyjnym odzwierciedleniem tego, jakie będzie dziecko w przyszłości. Czy to prawda? Przekonaj się sam. Nawet jeśli nie interesują Cię tego typu tematy i nie do końca wierzysz w magiczne znaki, kosmos i wszechświat, nasze wzory mogą być po prostu świetnym ozdobnikiem do ubranka Twojego noworodka.

Profilaktyka

Skoro omówiliśmy już kwestie wizualne i znaczeniowe, przejdźmy do profilaktyki, której w tym przypadku nie można pominąć. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkowane przez nas buciki dla dzieci (ze zodiakami nie jest inaczej) są skonstruowane tak, aby zapobiegały powstawaniu wad rozwojowych. Na pierwszy ogień idzie sztywny zapiętek, który stabilizuje stopę i nie pozwala na jakiekolwiek zachwiania. Dalej mamy profilowaną, skórzaną wkładkę, która wręcz zmusza stopy do odpowiedniej pracy, więc nie ma tutaj mowy o żadnym płaskostopiu. Kolejna gwiazda to obcas Thomasa mający kształt klina, zapytacie o jego rolę – otóż odciąża on stopy dziecka, tym samym zapobiegając opadaniu ich do środka, czyli w skrócie – żadne koślawienie nie będzie miało prawa bytu. Wisienką na torcie są szerokie noski, które pozwalają palcom na swobodny, wachlarzowy rozstaw.

Wybierz zodiakalną kolekcję

Podsumowując, zaprojektowaliśmy tę kolekcję tak, aby była świetnym prezentem na pierwszy upominek, więc nie czekaj dłużej i dołącz do grona zadowolonych klientów. Wyróżnij się prezentem wśród innych i zapewnij dziecku wygodę i styl, furora w żłobku i na placu zabaw gwarantowana! Do każdego „zodiakalnego prezentu” dorzucamy piękne opakowanie i czerwoną kokardkę, która – jak mówi przesąd – ma chronić dziecko przed urokiem rzuconym przez złe oczy.