Wczytuję dane...

Biznes Mama-czyli kobieta w biznesieOstatnie lata przynoszą systematyczny wzrost aktywności kobiet w biznesie. Znaczenia ich pracy nie da się przecenić, a czasy, kiedy podział ról między kobiety, a mężczyzn był iście tradycyjny, pożegnaliśmy na zawsze.  


To właśnie kobietom powierza się zarządzanie największymi korporacjami, to one odnoszą sukcesy, wprowadzając na rynek nowe produkty, budując marki i inwestując. W SlippersFamily jest ich zdecydowana większość, w każdym dziale damska ręka ma swój ogromny wkład w tworzenie najlepszych kapci dla dzieci.


Forbes co roku publikuje na łamach swojego magazynu ranking najbardziej wpływowych kobiet biznesu. Jedną z Pań, która plasuje się w czołówce jest Mary Barra, pierwsza kobieta, która stanęła na czele motoryzacyjnego giganta, jakim jest General Motors!

Jest inżynierem elektrykiem, pod sobą ma zespół składający się z ponad 212 tysięcy pracowników, nadzoruje funkcjonowaniem 396 placówek GM na sześciu kontynentach!

Kobiety brawurowo wchodzą do świata polityki, coraz odważniej wyrażają swoje poglądy. Przejmują stery z gracją, udowadniając, że ich siła, wiedza, doświadczenie i intuicja, doskonale funkcjonuje w świecie dotychczas zarezerwowanym dla mężczyzn.


Z rozbawieniem wypowiadamy słowo wielofunkcyjność w kontekście kobiet, ale jak każda z nas wie, to właśnie ono określa najlepiej współczesną kobietę.

Łączymy obowiązki matek, żon, pracownic, żonglujemy czasem, doskonalimy umiejętności, szukamy nowych ścieżek rozwoju.

Często zupełnie przypadkiem, trafiamy na informację, która prowadzi nas na drogę przedsiębiorczości i jak śnieżna kula zwiększa swoje rozmiary i zasięg, aż z zaskoczeniem patrzymy jak w zupełnie nieoczekiwany sposób przebiega nasz biznesowy rozwój. W momencie, kiedy zupełnie tego nie planowałyśmy, gdzie owszem chodziły za nami marzenia o rozwoju kariery, jednak potrzeba pozostania z maluszkiem w domu brała górę.

Podobnie jest z nami. Od potrzeby do sukcesu, od małego kroczku do milowego kroku. Pomału, cierpliwie z pokorą i szacunkiem. Tak rośniemy…

Slippers Family -  najlepsze kapcie do przedszkola i szkoły!Slippers Family, nasza dziecko, firma od lat konsekwentnie produkująca buty dla dzieci. Od lat skupiona na dostarczaniu bezkompromisowej jakości. Profilaktyka zdrowych stóp jest naszym mottem i ideą od początku powstania marki.

Rozwijamy się z wami i dzięki wam. Daliście nam zaufanie, a my, aby je utrzymać, każdego dnia pracujemy nad nowymi rozwiązaniami.

Tworzymy najlepsze kapcie do przedszkola i szkoły, buty do nauki chodzenia, z myślą o tym, żeby waszym dzieciom zapewnić komfort i zdrowie każdego dnia.

Byliśmy z Wami, kiedy wasze dzieci stawiały pierwsze kroki, byliśmy, kiedy dzielnie przekraczały próg przedszkola, kiedy biegały po domu, bawiąc się w berka.Teraz chcemy iść dalej, dać duży i odważny krok w przyszłość! Chcemy zaprosić mamy, kobiety, „mamagerki”, wszystkie Was, które codziennie w otchłani internetu wyszukujecie dla waszych dzieci najlepsze produkty, abyście zrobiły ten krok z nami.

Postanowiliśmy wziąć udział w akcji croudfundingowej, która pozwoli nam na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów. Na rozwój sprawniejszej produkcji, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które pokochacie i które ułatwią wam codzienne zarządzanie czasem. Także na jasną i przejrzystą komunikację z wami.

Zebraną kwotę przeznaczymy między innymi na wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowych modeli, rozbudowanie powierzchni magazynowej oraz automatyzacja obsługi, ale to nie wszystko!Modne buty dla dziecka drogą do rozwoju biznesowego?


Wspominając na wstępie o kobietach w biznesie, przytoczyliśmy przykład kobiety kierującej gigantycznym przedsiębiorstwem, wierzymy jednak w to, że nasze mikro-domowe światy rządzą się podobnymi zasadami i wymagają porównywalnego zaangażowania i pomysłów na ich rozwój.

Czy zatem szukając modnych butów dla dziecka, można rozwinąć się biznesowo, ot tak z poziomu mamy, scrollującej strony w internecie? Można!

Zostając naszym udziałowcem będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy, ale to my będziemy pracować na nasz wspólny sukces. Jeśli zainteresowała Cię ta informacja i chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj do końca ;-)


Chcesz wiedzieć jak?


Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem → http://beesfund.com/wkrotce/slippersfamily


Jeśli masz pytania napisz na adres:  akcjonariat@slippersfamily.com