Wczytuję dane...

Halloween 2018 - gdzie spędzić?

Święto Halloween przywędrowało do nas z Zachodu i zadomowiło się u nas na dobre.. Coraz więcej Polaków wykorzystuje dzień przed Świętem zmarłych do dobrej zabawy. W Polsce, w  przeciwieństwie do Stannów, nie jest to domena jedynie dzieci. Podpowiadamy, co warto robić w Halloween 2018.

Propozycje dla par/paczki znajomych

1. HORROR HOUSE - wejdź do horroru.. dosłownie. Czytając na stronie: Czy lubisz się bać? Czy lubisz od czasu do czasu poczuć prawdziwy dreszcz emocji, poczuć strach, zimny pot występujący na skroń? Chcesz się dowiedzieć, jak to jest, gdy otwierasz drzwi, za którymi może czaić się niebezpieczeństwo? Otworzyć drzwi, za którymi... z całą pewnością czai się niebezpieczeństwo? - To opcja dla odważnych, pomieszczenia jak i statyści są naprawdę przekonywujący. https://horrorhouse.pl/2. ESCAPE ROOM
- "Escape room to fenomenalna gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego! Jej ewolucja przejdzie Wasze najśmielsze wyobrażenia, gdyż gracz sprzed ekranu monitora zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, co może Was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie Waszym największym wrogiem, przeciwnikiem bez litości."

3. KOLACJA PRZY ŚWIECACH? NIEE... W CIEMNOŚCI!

"Dine in the Dark to zabawa ze zmysłami i konwencją. Ciemność wyostrza zmysły i zmienia percepcję. Proste czynności, takie jak jedzenie sztućcami, stają się trudne. Znane smaki nabierają tajemniczości i niecodziennego powabu. Ponadto, menu stanowi niespodziankę - Waszym zadaniem jest zmierzenie się z własnym doświadczeniem i rozwikłanie tajemnicy na talerzu. Niezależnie od wyniku śledztwa, przekonacie się, że świat smaków ma Wam wiele do zaoferowania... Czy jesteście gotowi na niewinną zabawę z własną percepcją? Po przybyciu do restauracji, kelnerzy w noktowizorach doprowadzą Was do Waszych miejsc. Należy pamiętać o wyłączeniu telefonów, niezakładaniu fluorescencyjnej odzieży lub dodatków. Wybrane przez Was potrawy będą podawane w odstępach czasowych. W przerwach będziecie mieć okazję do omówienia wrażeń oraz podejmiecie próbę odgadnięcia, jakiej potrawy właśnie posmakowaliście. Ponadto spróbujecie gier angażujących pozostałe cztery zmysły i przekonacie się jak z biegiem czasu zmieni się Wasza percepcja." - https://www.dineinthedark.pl/pl/o-projekcie/

Nie tylko dla par

Halloweenowy maraton - może okazać się, że na sali jest trochę ludzi, którzy jak Ty nie mieli planów, a lubią kino grozy. Macie już jedno wspólne zainteresowanie... Kto wie, co przyniesie wieczór? 

Impreza
Najlepiej tematyczne, z przebraniem, dzięki któremu możesz zostać królową wieczoru! Tu wykaz zbliżających się imprez z Warszawie:
http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/halloween-warszawa-imprezy-2018-sprawdzcie-gdzie-zaszalec-w,4856474,galop,t,id,tm.html

Propozycje w domu 

4. OGLĄDANIE HORRORÓW W DOMU - dreszczyk emocji, zgaszone światło i micha popcornu - czego chcieć więcej?
5. HALOWEENOWE PRZEKĄSKI - mnóstwo przepisów, i mnóstwo frajdy. Sami spójrzcie. To świetna zabawa także dla najmłodszych. 
6. Upiorny makijaż - zabaw się w charakteryzatorkę i przetestuj swoje umiejętności odwiedzając sąsiadów
7. Szukanie skarbu - przyciemnione światło, haloweenowy outfit i ukryte w mieszkaniu smakołyki - dziecko (i Ty) możecie poczuć się przez chwilę jak Indiana Jones!