Wczytuję dane...

Nietypowe Walentynki


Czy Wy też macie dosyć oklepanych, słodkich do mdłości Walentynek? Tych standradowych wypadów do kina na komedię romantyczną, lub na kolację - do restauracji zatłoczonej tego dnia jak metro w godzinach szczytu? Świetnie. Tanie, "słodkie" chwile zostawmy tym, którzy przeżywają je pierwszy raz.  Zamiast bojkotować ten festwial kiczu i tandety, po prostu zmieńmy do niego nastawienie. Tym, którzy już kilka czternastych lutego mają za sobą, zapraszamy do lektury! 


1. Kolacja w ciemności


Nie zwykła randka , przy szampanie i truskawkach, w zatłoczonej restauracji. Kolacja w ciemności. Bo czego oczy nie widzą, to poczuje reszta zmysłów. Zostajecie zaprowadzeni na miejsca przez kelnerów wyposażonych w noktowizory. Wcześniej wybieracie sobie jedynie wariant Menu - np. mięsny, wegetariański, lub owoce morza. Waszym zadaniem jest odgadnąć, co macie na talerzu.

2. Skok na Bungee

Dla spragnionych mocnych wrażeń. Nic tak nie scementuje związku jak wspólny skok w przepaść, ufając jedynie zabezpieczeniom. Film z całego życia przed oczami moment przed skokiem gwarantowany, tak samo jak niezapomniane uczucie po. I zdjęcia - bardziej oryginalne, niż selfie z romantycznego spaceru. 

3. Escape Room

Miejsce, gdzie zostajecie zamknięci na 60 minut. Cel? Wydostać się. Jak? Szukając wskazówek, przedmiotów, rozwiązując zagadki. Dobra forma ćwiczenia współpracy. Być może w partnerze tkwi istny Sherlock Holmes?

4. Kurs tańca

Kto nie chciał choć raz poczuć się jak bohaterowie Dirty Dancing? Nic tak nie pobudza zmysłów jak zmysłowy taniec. I nic nie rozśmiesza bardziej niż partner, któremu daleko w tanecznych bojach do Patricka Swayze.

5. Warsztaty gotowania

Przez żołądek do serca. Zamiast tłoczyć się w restauracjach, sami stańcie się mistrzami swoich kuchni. Bo nawet najzwyklejsza jajecznica serwowana przez drugą połówkę cieszy bardziej, niż wykwintne śniadanie w restauracji, zrobione przez kogoś. Nie liczy się cena, a poświęcony czas. :-)

6. Tor wspinaczkowy - bo związek to wspólne pokonywanie murów!

7. Kto powiedział, że trampoliny są dla dzieci?

Np. Hangar 646 oferuje wam setki trampolin, basen z gąbkami, strefa akrobatyczna, rampa snowboardowa i wiele więcej. Dla dzieci i dorosłych!

8. Rozrywkowe centrum

Opcja dla rodziców z dziećmi. Bilard, kręgle, restauracje, małpie gaje, dyskoteki - wszystko w jednym miejscu.

9. Kino

A kto powiedział, że w Walentynki trzeba obejrzeć romantyczny film? Przełamcie konwenanse, idźcie na komedię (nie romantyczną!), horror, film science-fiction lub na opcję 4D - by wszystkimi zmysłami "czuć" film - dosłownie!

10. Laserowy pantball - w przeciwieństwie do zwykłego, nie grozi siniakami na pięknym ciele ukochanej. Broń jest lekka i strzela wiązką światła - nie boli, nie brudzi. Kamizelka posiada system czujników, zbierających informacje na temat trafień.