Wczytuję dane...

Wpis #12. Jak dobrać rozmiar obuwia dziecku by spać spokojnie?

Wpis #12. Jak dobrać rozmiar obuwia dziecku by spać spokojnie?

Witajcie!
Jednym z podstawowych problemów w sklepach z obuwiem (szczególnie dziecięcym ;)) jest prawidłowe dobranie rozmiaru obuwia tak, by nie martwić sie 'czy wszystko zmierzylam dobrze? A jak trzeba będzie wymieniać?!"

Jak prawidłowo zmierzyć obuwie? Zobacz jak mierzyć! :)Na początek: ZACHOWAJ SPOKÓJ!

Uspokojamy! Jesteśmy poważną marką z międzynarodową reputacją, dbamy o komfort psychiczny i portfel naszych Klientów - Jeśli zdarzy Ci się źle dobrać rozmiar - nic sie nie martw - nasza marka bezproblemowo w ciągu 30 dni od dnia zakupu wymieni Wam na inny rozmiar / model i odeśle Wam... na nasz koszt :)
Która marka oferująca buty dla dzieci daje Wam taką gwarancję? Zaryzykujemy, że żadna prócz nas :)

Co warto wiedzieć o mierzeniu stóp?
Najważniejsze, to słowo klucz... STOPY. Tak, tak - nie stopę. Stopy! Dlaczego? Dokładamy swoją dużą cegiełkę do funkcjonowania Fundacji "STOP PLATFUSOM" - finansujemy badania przedszkolaków pod kątem rozwoju wad stóp, płaskostopia etc. Wiecie jakie najciekawsze rzeczy można z wyników odczytać? M.in to, że blisko 1/3 Dzieci ma stópki o różnej długości!
Jednak bez stresu - to normalne. Ważne jednak, by prawidłowy rozmiar kapci i obuwia dobierać do DŁUŻSZEJ stopy. Jeśli więc, jedna stópka ma długość 15,3 cm, a druga 15,5 cm - jednoznacznie trzeba szukać o około ~ 1 cm większego od rozmiaru stopy 15,5 cm :) W przypadku naszych kapci profilaktycznych Slippers Family będzie to tzw. rozmiar łamany 25/26 o długości 16,5 cm :)

Jak zmierzyć poprawnie stopę i dobrać rozmiar?
Tutaj moglibyśmy pisać długo, ale po co... kiedy z pomocą przychodzi nasza niezwykle prosta i intuicyjna instrukcja? :) Zajrzyjcie do grafiki po lewej - to powinno rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. My tylko zaznaczymy dwie rzeczy: Pamiętajcie jak WAŻNY jest krok trzeci, kluczowym element, gdzie można źle zmierzyć stopy oraz... pamiętajcie, że nasza obsługa Klienta (Social Media, LiveChat, mail) są dostępni do Was właściwie do późnych godzin nocnych by pomóc, podpowiedzieć i rozwiać Wasze wątpliwości przy wyborze butów i kapci dla dzieci.

Dlaczego to jest tak ważne?
A dlaczego dla siebie kupujemy odpowiednie obuwie, a nie 3 numery za duże lub numer za małe? Dla komfortu. Dla zdrowego rozwoju stóp, a to niezwykle ważne w najważniejszym okresie rozwoju Waszych Dzieci, bo nieprawidłowy rozwój stóp, to także negatywny wpływ na postawę czyli m.in późniejsze problemy z kręgosłupem.

Co zrobić, gdy stwierdziłeś/aś, że pomyliłaś rozmiar?
Jesteśmy tu po to, by Ci pomóć i by zagwrantować Ci najlepsze obuwie i kapcie dla Twojego Dziecka oraz obuwie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami przez kanały obsługi Klienta - rozwiążemy tą kwestię właściwie od ręki :) Dodatkowo, podrzucamy Wam od razu formularz wymiany, który trzeba dołączyć do wymienianego obuwia - to jeszcze bardziej przyśpieszy wymianę! :) Formularz znajduje się w TYM miejscu.


Kliknijcie i poznajcie kapcie profilaktyczne Slippers Family.

Kapcie profilaktyczne Slippers Family


Jak długo czeka się na wymianę rozmiaru/modelu?
Około 95% wymian dokonujemy właściwie od ręki, czyli tego samego dnia, którego dotrze do nas paczka - zajmuje się tym nasz magazyn. W pozostałych przypadkach wymiany są realizowane w 24-48h, a jeśli mamy jakieś pytania / wątpliwości - zawsze kontaktujemy się z Wami - możecie więc spać spokojnie! :)


To tyle na dziś - jeśli macie pytania, jesteśmy do Waszej dyspozyzji! :)