Wczytuję dane...

Wpis #11. Poznaj naszą nową kolekcję na sezon 2015/2016. Jest WOW!

Witajcie!
Na dzień dobry chcielibyśmy Wam podziękować - okres sierpniowo-wrześniowy był najbardziej intensywnym okresem w naszej historii i to dzięki Wam! Ciężko pracujemy by nasza marka dawała Waszym Pociechom radość i bezpieczeństwo oraz oczywiście zdrowe buty, a osobom dorosłym - satysfakcję i dumę. Marka osiągnęła bezapelacyjnie rekordowe wyniku w obu miesiacach, a to tylko najlepszy dowód na to, że idziemy w odpowiednim kierunku.
My tak naprawdę robimy tylko swoje - tworzymy obuwie dziecięce i buty dla dorosłych ze świetnych materiałów, zapewniamy fachową i najprawdę najlepszą obsługę Klienta i... radość :) Radość z posiadania obuwia, których nie zobaczysz na każdym rogu :) Zależy nam, byście czuli dume mając czy to Wy czy Wasze Pociechy nasze obuwie u siebie :) SERIO, SERIO! :)

Trampki Czarna Pantera Slippers Family Na dziś prócz podziękowań zaplanowaliśmy... prezentację pierwszego z nowych modeli na kolekcję 2015/2016
Poznajcie naszą #BlackPanther czyli trampki 'Czarna Pantera', dostępne aktualnie w rozmiarach 36-40, jednak już w pierwszych dniach października dostępne będą rozmiary od 28 do 40! :) Poznaj niepowtarzalną kolekcję obuwia dla młodzieży i dorosłych – „Nature Foot".

Czym zdobędą Wasze serca?
- Znany ze Slippersów rewelacyjny materiał, lekko połyskliwy, na nogach wyglądają kapitalnie i sklep stacjonarny po wprowadzeniu tego modelu zyskał nowego faworyta sprzedaży ;-)
- Jak każde trampki od Slippers Family - cztery pary kolorowych sznurówek, wszak to Wy tworzycie "Własne JA!". W zestawie są sznurówki białe, czarne, zielone i różowe - ile frajdy w dobieraniu kompozycji jest wie tylko ten co spróbowął ;-)
- Buty mają mega-asolutnie-wyjątkowo-zjawiskowo-kosmicznie wygodną wkładkę. Taki absolutny TOP ;-)
- Szykujemy już sesję zdjęciową jak wyglądaja na nogach, ale chyba już na zdjęciu widzicie jaki to będzie sztos! ;-)
- Materiał pojawi się także w wariancie tenisówek (również w rozmiarach 28-40)
- Wszyscy, którzy już nas mają - dzięki za wszystkie komplementy pod naszym adresem! :) Zapytajcie zadowolonych ;-)

"Zwyczajne obuwie zostawiamy tym, którzy chcą być anonimowi. Buty marki Slippers Family® dedykujemy ludziom z pasją, odwagą i energią do czerpania z życia pełnymi garściami"

Więcej zdjęć i pelen opis produktu dostępnych TUTAJ
 Buty dla dzieci Slippers Family Obuwie Slippers Family trampki  Buty czarna pantera slippers family Trampki Czarna Pantera Slippers Family

Na dniach będziemy przedstawiać Wam kolejne nowości, zaglądajcie do nas! :)