Wczytuję dane...

Wyprawka do przedszkola - co Ci się przyda?

Niebawem nasze dzieciaki wracają do żłobków, przedszkoli, szkół (albo dopiero rozpoczynają swoją przygodę tam). Co za tym idzie, trzeba zaopatrzyć je w niezbędne gadżety, które zdecydowanie przydadzą się w tym nowym dla nich etapie. Jakie? Sprawdźcie sami!

 

Podstawą są tutaj oczywiście wygodne kapcie na zmianę, w których nasze dzieci będą przecież spędzać dużo czasu! Mamy na to rozwiązanie – kapcie Slippers Family. To właśnie z tego rodzaju obuwia zasłynęliśmy, więc wiemy, co w trawie piszczy! Nasze kapcie są nie tylko profilaktyczne i zdrowe dla dziecięcych stóp, ale także wygodne i stylowe. Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów, więc jesteśmy wręcz przekonani, że każdy urwis znajdzie u nas coś dla siebie! Ponadto, nasze kapcie dla dzieci są łatwe w zakładaniu, więc możesz przestać martwić się o to, że Twoje dziecko nie będzie umiało ich założyć. A więc, którą wersję wybierasz? Krótkie, czy długie? W panterkę, czy z motylkiem? Z samochodami, a może z superbohaterem?

Kolejny przydatny element wyprawki to worek/plecak. Tak się składa, że w naszej ofercie posiadamy również świetne workoplecaki. A wiecie co jest w nich najlepsze? To, że są w takim samym princie jak kapcie, a to oznacza, że możecie stworzyć super zestaw, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Dodatkowo, są wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości, pomieszczą dużą ilość skarbów, a ich szelki są lekkie, aby nie obciążyć małych ramion.

 

Najlepszy przyjaciel każdego dziecka – ulubiona maskotka, przytulanka. Każdy z nas miał w dzieciństwie swojego pluszaka, z którym się nie rozstawał, z naszymi dziećmi nie jest inaczej. Warto pamiętać o nim w drodze do przedszkola, nie chcemy przecież żeby został sam w domu! Mała rzecz, a na pewno sprawi, że nasze dziecko poczuje się lepiej, bezpieczniej.

 

Zestaw do spania – na czas przedszkolnych drzemek z pewnością przyda się ładna, wygodna piżamka, ale także komplet pościeli. Wygodna poduszka i ulubiony kocyk to must have!

 

Ubranka na zmianę - zarówno odzież do codziennego chodzenia, jak i bielizna.

 

Elementy na specjalne okazje – eleganckie ubranka na wyjątkowe dni, przedstawienia, teatrzyki. A na deszczowe dni parasol, kalosze, kurtka.

 

Artykuły higieniczne – zestaw łazienkowy, czyli pasta, szczoteczka, kubeczek, a także dodatki takie jak gumeczki do włosów, szczotka, grzebień.

 

Segregator/teczka – aby prace Twojego dziecka nie pogubiły się i były w jednym miejscu.

 

Materiały plastyczne – kredki, farby, flamastry, pędzle, blok techniczny, kolorowy papier, piórnik ze skarbami takimi jak nożyczki, gumka, temperówka, ołówek.

 

Nie zapomnij o tym, aby wszystkie rzeczy podpisać, tak, aby nie pomyliły się z rzeczami innych dzieci. Będzie ich tyle, że na pewno niektóre przedmioty będą do siebie podobne, a nawet mogą się powtarzać. Warto oznakować swoje rzeczy, aby mieć pewność, że korzysta z nich wyłącznie nasz maluch.