Wczytuję dane...

Co musisz wiedzieć o Slippers Family? - pytania i odpowiedzi


Kto pyta – nie błądzi! Codziennie dostajemy od Was mnóstwo wiadomości, w których pytacie o przeróżne tematy – związane ze współpracą z nami, funkcjonowaniem firmy, naszymi produktami, promocjami itd. W związku z tym, postanowiliśmy zebrać najczęściej powtarzające się pytania i odpowiedzieć na nie w jednym, widocznym miejscu. Zapraszamy do czytania i mamy nadzieję, że rozwiejemy Wasze wątpliwości i ograniczymy częstotliwość zadawanych pytań.

 

 1. Czy podejmujemy współpracę z influencerami/markami?

Tak, od dawna współpracujemy z blogerkami, influencerkami, które uwielbiają nasze produkty i stały się naszymi stałymi klientkami. Jak dołączyć do tego grona? Napisać do nas na INSTAGRAMIE, ponieważ to właśnie na tej platformie przeprowadzane są wszystkie kolaboracje. Interesują nas profile estetyczne, z dobrymi jakościowo zdjęciami i przede wszystkim autentyczne. Oczywiście w grę wchodzą również zasięgi profilu i dobry kontakt z odbiorcami, który przekłada się na lajki, komentarze, ilość obserwujących. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, których profil jest jedną, wielką reklamą i każdy post jest poleceniem produktu. Jeśli chodzi o współpracę z innymi firmami, również temat nie jest nam obcy. Chętnie współpracujemy, wymieniamy się produktami, bierzemy udział w rozdaniach rzeczowych, więc jeśli masz swoją firmę z artykułami dziecięcymi i chcesz z nami współpracować – zapraszamy do DMów.

 

 2. Czy nasze buciki są profilaktyczne?

Tak, stworzyliśmy obuwie, które łączy walory zdrowotne i estetyczne. Nasze buciki dla dzieci posiadają sprawdzone rozwiązania projektowe, polecane przez lekarzy specjalistów, takie jak: usztywniany zapiętek, obcas Thomasa oraz profilaktyczną wkładkę, zapobiegającą powstawaniu płaskostopia. Wierzymy, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć.

 

 3. Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Z doświadczenia wiemy, że zdarzają się sytuacje, w których rodzice niepoprawnie mierzą stopę dziecka, co w konsekwencji prowadzi do złego wyboru rozmiaru bucika. Należy zrobić to precyzyjnie, bo przecież zależy nam na prawidłowym rozwoju naszych dzieci. Podczas mierzenia należy pamiętać o tym, aby zmierzyć obie stopy, ponieważ mogą nieco różnić się rozmiarem. Należy postawić stopę na płaskiej powierzchni i obciążyć równomiernie nogi. Mierzenie jej „na siedząco” nie wchodzi w grę. Najlepiej ustawić stopę dziecka na kartce papieru, przy ścianie, a następnie zaznaczyć na papierze najbardziej wysunięty punkt i dokonać pomiaru. Zalecamy, aby wybierać obuwie o długości wkładki od 0,5 mm do 1 cm większej od długości stopy. Podkreślamy, że długość stopy nie powinna być taka sama jak długość wkładki buta, ponieważ buciki będą za małe. Analogicznie – długość wkładki nie powinna być także zbyt duża, ponieważ za duże buciki są obciążeniem dla dziecięcych stóp.

 

 4. Jakie buty wybrać na lato/wiosnę/jesień/zimę?

Zacznijmy od lata – ponieważ mamy je za pasem. Bucikami, które cieszą się największym zainteresowaniem podczas tej pory roku są zdecydowanie sandałki. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ w panujące za oknem upały każdemu zależy na wygodzie i przewiewie. W lecie również sporym zainteresowaniem cieszą się kapcie, czy balerinki.

Na wiosnę oferujemy szeroką gamę tenisówek, czy półbutów.
Jesienią sprzedajemy wiele par trzewików, czy sztybletów (oraz kapci, które nasi klienci wybierają w tym okresie jako buciki do żłobka, przedszkola, szkoły)

Podczas zimy również są to trzewiki, ale ocieplane.

Powyższe statystyki podane są wyłącznie „na oko”, tak naprawdę wszystkie typy bucików dla dzieci, które znajdziecie w Slippers Family cieszą się dużym zainteresowaniem przez cały rok. Sęk tkwi w tym, do czego ich potrzebujecie i gdzie będziecie w nich chodzić.

 

 5. Czy nasze buty nadają się do przedszkola/żłobka/szkoły?

Odpowiadając krótko, zwięźle i na temat – tak. Nasi klienci wybierają buciki dla swoich dzieci właśnie w tym celu. W okresie, w którym pociechy wracają po wakacjach do nauki, liczba naszych zamówień sięga zenitu, serio!

 

 6. Brak rozmiaru – czy się pojawi? Jeśli tak, to kiedy?

Jeśli danego rozmiaru nie ma aktualnie na stronie – to fizycznie nie posiadamy go na stanie. Zawsze może zdarzyć się sytuacja, że pojedyncze pary wrócą do nas ze zwrotów. Najlepiej zapisać się na naszej stronie internetowej do okienka z dostępnością – wyświetla się ono po kliknięciu w rozmiar, którego nie ma. Po podaniu swojego e-maila, dostaniesz wiadomość na swoją skrzynkę pocztową, jak tylko się pojawi. Nie jesteśmy także w stanie jednoznacznie stwierdzić, kiedy pojawi się konkretny model buta, ponieważ wszystko uzależnione jest od naszego zakładu produkcyjnego, w którym tworzone są buciki dla Waszych dzieci.

 

 7. Gdzie produkujemy swoje buty?

Zakład produkcyjny, z którym współpracujemy znajduje się w Waksmundzie. Wieś znajduje się obok Nowego Targu w województwie małopolskim. Oznacza to, że nasze buciki tworzone są w Polsce. Nasi mistrzowscy szewcy szyją je ręcznie i robią to z największą dbałością o detale. Posiadają wieloletnie doświadczenie i są najlepsi w swoim fachu. 

 

 8. Czy posiadamy sklep stacjonarny?

Nie, nie posiadamy sklepu stacjonarnego. Nasze buciki można zamówić wyłącznie na naszej stronie internetowej. Jeśli masz obawy, co do tego, czy dobrze trafisz z rozmiarem, zawsze możesz zwrócić buciki i zamówić nowe.

 

 9. Zwroty, reklamacje, wymiany

Nie mamy wymian. Jeśli zdarzyło Ci się nie trafić z rozmiarem, możesz zwrócić buciki i zamówić nową parę. Koszt zwrotu (11,90 PLN) leży po Twojej stronie. Masz możliwość wykonania go poprzez opcję szybkich zwrotów (znajdziesz ją na dole naszej strony internetowej) lub odesłanie paczki we własnym zakresie, bezpośrednio na adres firmy. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie (01-225) przy ulicy Józefa Bema 60a. Nie zapomnij o dołączeniu wypełnionego formularza zwrotu.

W przypadku reklamacji, paczkę musisz nadać na adres naszego zakładu produkcyjnego – ul. Nowotarska 10, 34-431 Waksmund. Masz na to maksymalnie 14 dni od dostarczenia obuwia. Pamiętaj także, aby odesłać czyste obuwie i dołączyć wypełniony formularz reklamacji. Jeśli zostanie uznana, wymienimy reklamowany produkt na pełnowartościowy. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące powyższych tematów, znajdziesz odpowiednio w zakładkach „zwroty” oraz „reklamacje” na stronie www.slippersfamily.com.

 

 10. Jak czyścić nasze obuwie, czy można prać je w pralce?

Powierzchowne zabrudzenia należy wyczyścić za pomocą miękkiej, wilgotnej tkaniny lub gąbki. W przypadku silnych zabrudzeń należy stosować szmatkę nasączoną roztworem wody z mydłem. Należy chronić buciki przed przemoczeniem, zawilgoceniem. Nie polecamy prać ich ręcznie, ani w pralce automatycznej. W przypadku zamoczenia, należy wysuszyć obuwie w przewiewnym, pozbawionym wilgoci pomieszczeniu. Suszenie powinno odbywać się w temperaturze pokojowej przez co najmniej 24h, z daleka od bezpośredniego kontaktu ze słońcem lub źródłami ciepła.

 

 11. Czy mamy kody rabatowe/promocje?

Staramy się wychodzić Wam naprzeciw i co jakiś czas organizujemy akcje promocyjne, oferujemy kody rabatowe. Obowiązujące promocje zawsze znajdują się na naszej stronie internetowej, ponadto informujemy o nich na naszych mediach społecznościowych.