Wczytuję dane...

Wpis # 9. Bądź WILD, miej odwagę pokazać pazur…

Idziesz ulicą, po której poruszają się tysiące osób w jednym czasie. Na pozór podobni i niczym niewyróżniający się. Nagle widzisz dziwne poruszenie. Mężczyźni odwracają głowy i patrzą za siebie, kobiety również oglądają się za jedną osobą, która zdecydowanie odstaje od codziennej normy. Wyglądem….. zastanawiasz się co ona ma w sobie, że zawsze zostaje zauważona na imprezie, w pracy, na uczelni?

Jednym z elementów wyróżniających nas na ulicy i podkreślających nasz styl i charakter są buty. Nasze babcie mówiły nam, że dbaj o czystość swoich butów, bo one mówią kim jesteś. Dzisiaj możemy dodać dbaj o to aby się wyróżnić zakładając buty inne niż wszystkie i to bez względu na porę roku.

Kolekcja „Nature Foot” trampek dla kobiet, inspiruje do bycia inną, odważną, dziką, a zarazem naturalną. Materiał wierzchni tak miły w dotyku jak kocyk otuli Twoje stopy nawet w chłodne dni, a jego specjalne właściwości ochronią przed wilgocią w mżyste dni jesienne. Poza tym nawet w szare dni będziesz kolorowa i pełna energii, co zapewne podkreśli wybór Twojego modelu trampek Slippers Family.

Bądź WILD, miej odwagę pokazać pazur…