Wczytuję dane...
NASI PARTNERZY

Misją Slippers Family jest dbanie o zdrowie stóp dzieci na całym świecie w kluczowym okresie ich rozwoju, zapobiegając powikłaniom w późniejszym wieku. Misję naszą realizujemy poprzez produkcję designerskich kapci, które zapewniać bedą naszym stopom zdrowie i komfort, jak również poprzez wspieranie instytucji oraz akcji społecznych, na rzecz zdrowia stóp oraz zapobiegania powstawania płaskostopia, będącego przyczyną wielu schorzeń.

Slippers Family wspiera Fundację STOP PLATFUSOM, której celem jest inicjowanie, prowadzenie oraz wspieranie, na rzecz ogółu społeczności, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci w wieku przedszkolnym, działalności w zakresie: ochrony i promocji  zdrowia stóp, zapewnienie dzieciom z wadami stóp pomocy w zakresie wsparcia leczenia ortopedycznego, działalności naukowej, edukacyjnej, oświatowej i wychowawczej na rzecz profilaktyki, promocji i ochrony zdrowia stóp u dzieci, zapobiegania powikłaniom powstającym w wyniku niewłaściwej pielęgnacji stóp u dzieci w kluczowym okresie ich rozwoju, działalności na rzecz osób z powikłaniami powstałymi w wyniku zaniedbań w okresie dziecięcym.

Taniec tak samo jak obuwie profilaktyczne właściwie kształtują stopę dziecka, poprzez rozwój odpowiednich mięśni. Nasz Partner, Egurrola Dance Studio umożliwia postawienie pierwszych kroków w tańcu towarzyskim, hip hopie, jazzie, break dance’ie czy capoeiry. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Dzieci uczęszczające do Egurrola Dance Kids mają szansę rozwijać zainteresowania, trafić do dziecięcych formacji tanecznych, występować na scenie, brać udział w teledyskach, reklamach, programach telewizyjnych.
 

Misją Szpitala jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym dzieciom. Dążymy do tego wykorzystując całą naszą wiedzę, doświadczenie i życzliwość personelu. Staramy się zapewnić pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne, poczucie bezpieczeństwa oraz jak najkrótszy pobyt w Szpitalu.

Głównym celem Szpitala jest wykonywanie działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych na rzecz pacjentów do 18 roku życia oraz promocja zdrowia.  W oddziałach szpitalnych posiadamy 71 łóżek dla pacjentów.  

W skali miesiąca szpital: 

* przeprowadza około 150 zabiegów z zakresu chirurgii, chirurgii plastycznej, ortopedii, urologii, otorynolaryngologii * hospitalizuje około 350 pacjentów w zakresie schorzeń ogólnopediatrycznych, chirurgicznych, ortopedycznych, urologicznych, laryngologicznych * udziela około 3100 świadczeń rehabilitacyjnych * udziela około 4200 porad w przychodniach szpitalnych oraz około 900 świadczeń w Izbie Przyjęć.

Szczegółowy zakres usług i świadczeń realizowanych w Szpitalu przedstawiony jest na stronie internetowej www.wsdz.pl

 

Doktor Ozimek to wysokiej klasy lekarz pediatra, który z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę a swoich małych pacjentów otacza niespotykaną troską. "Podczas swojej wieloletniej praktyki, rozmawiając z moimi małymi pacjentami, zawsze gdy mogłem, dbałem o to, aby działo się to w otoczeniu jak najbardziej dla nich przyjaznym. W moim gabinecie zawsze jest kolorowo – dużo ładnych przedmiotów, ciekawych zabawek.. Dla wielu dorosłych również, jednak szczególnie dla dzieci i ich rozwoju ważne jest, aby otaczał ich świat kolorowy i ...ładny. To sprzyja ich percepcji tego świata, rozwojowi ich wrażliwości i najzwyczajniej dobremu samopoczuciu. Dlatego ze szczególną akceptacją przyjąłem informację o rozwiązaniu zaproponowanym przez markę Slippers Family - łączącym to co dla małych stópek najważniejsze. Slippersy bowiem to kapcie zaprojektowane tak, by łączyły właśnie te najważniejsze atrybuty dobrego obuwia: zarówno te związane z prawidłowym rozwojem stópek naszych dzieci ale z taką samą dbałością projektanci podeszli do ich wyglądu. Dobry, "zdrowy" kapeć nie musi być brzydki! 

Bo zdrowie i piękno łączą się ze sobą... "  Chyba trudo się z tym nie zgodzić...


skontaktuj się

z nami,

teraz >>