Wczytuję dane...
99,90 PLN

Nareszcie są! Nasze legendarne kapcie profilaktyczne pojawiły się na BIAŁEJ podeszwie - zgodnie z prośbami rodziców, którzy poszukiwali takiego rozwiązania ze względu na wymagania stawiane przez przedszkola i żłobki. Słuchając naszych klientów wprowadziliśmy w kolekcji także zapięcie na rzep, dzięki czemu nawet najmłodsi klienci poradzą sobie z ich zapięciem. Dzięki zastosowaniu rzepa, idealnie dopasują się do stopy, bez względu na jej tęgość, czy wysokie podbicie. Obuwie profilaktyczne z kolekcji Premium możecie stosować zarówno w domu, przedszkolu jak i na zewnątrz. Zapewniają dziecku komfort podczas zabaw jak i spacerów. Nowe wzory obuwia świetnie zastępują popularne sandałki zapewniając swobodne oddychanie stopom dziecka, komfort w letnie dni oraz bezpieczeństwo gdyż dzięki zastosowaniu usztywnionego zapiętka chronią kostki przed częstymi urazami zwichnięcia, a zabudowane noski chronią paluszki dziecka przed obtarciami i skaleczeniami podczas zabawy.

Jest to obuwie dla KAŻDEGO dziecka! Kapcie profilaktyczne Slippers Family gwarantuje ochronę i prawidłowy rozwój stopy dzięki usztywnionemu zapiętkowi, antypoślizgowej podeszwie, wyprofilowanej wkładce oraz obcasowi Thomasa odciążającemu wewnętrzną stronę stóp, polecanemu przy profilaktyce jak i korygowaniu płaskostopia i koślawości nóg.

Kolekcja LIMITED COLLECTION - inspirowana naturą.
Model SPRING - poczuj wiosnę. :)

Cechy produktu:

 • Produkcja: 

  Polska

 • Typ obuwia: 

  Kapcie dla dzieci / Buty dla dzieci

 • Kolekcja: 

  Premium Collection

 • Podeszwa: 

  Kauczukowo-gumowa

 • Materiał zewnętrzny: 

  Materiał włókienniczy

 • Wkładka: 

  Skórzana naturalna, profilowana

 • Podszewka: 

  Bawełna

Certyfikat Hand Made, obuwie szyte ręcznie   Certyfikat Safe & High Quality Product - produkt najwyższej jakościWkładka 100% skóry naturalnej


skontaktuj się

z nami,

teraz >>