Wczytuję dane...
99,90 PLN

[PO CO PRZEPŁACAĆ] Zapewne wiesz doskonale na ile starczają buciki dla dzieci. Jeżeli masz szczęście to na 3-4 miesiące max. Po co zatem przepłacać za buty skórzane, za które musisz zapłacić ok. 200 zł. Dla zdrowia dziecka najważniejsze jest aby skóra naturalna była tam gdzie styka się z nóżką i stopą dziecka zapobiegając odparzeniom i nadmiernemu poceniu się. Poza tym dzisiejsza skóra naturalna jest barwiona chemicznymi substancjami. Dlatego nasze buciki posiadają od wewnątrz buta niebarwioną, naturalną skórę i kosztują 2 razy mniej.

W najnowszej kolekcji letniej oferujemy sandały dziecięce, które są wygodne, a przede wszystkim przyjazne dla małych stóp. Zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić pociechom bezpieczny spacer oraz zabawę. Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, że sandałki dla dzieci mają wiele ról do spełnienia: wyścigi na trawie, zabawa w piaskownicy, szaleństwa na zjeżdżalni, huśtawce i karuzeli – dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Dzięki najwyższej jakości materiałom, a także solidnemu wykonaniu możesz mieć pewność, że sandałki będą towarzyszyć Twojemu dziecku aż do ostatnich dni lata. Co najważniejsze, możesz je również łatwo wyczyścić i po szaleństwach na placu zabaw będą w sam raz niedzielny spacer.

Nasze Sandały dla dzieci gwarantują stabilny, a zarazem zdrowy chód. Idealnie trzymają się stopy, dzięki czemu są w stanie zapewnić bezpieczeństwo nawet podczas szalonych harców. Oferujemy sandałki dziecięce zapinane na rzepy, uczące dzieci samodzielności w zakładaniu i zdejmowania bucików.

Cechy produktu:

 • Produkcja: 

  Polska

 • Typ obuwia: 

  Sandałki dla dzieci

 • Kolekcja: 

  Slippers Family

 • Podeszwa: 

  Kauczukowo-gumowa, obcas Thomasa

 • Materiał zewnętrzny: 

  Materiał włókienniczy

 • Wkładka: 

  Skóra naturalna

 • Podszewka: 

  Skóra naturalna

Podobne lub pasujące produkty:


skontaktuj się

z nami,

teraz >>