Sandały SKBR rozm.18-27

69,90 PLN

Trzewiki to oddychające obuwie idealne do przedszkola, żłobka, na dwór

Slipers.pl to marka obuwia dla dzieci i młodzieży szkolnej, gwarantująca ochronę i prawidłowy rozwój stopy, a kolekcja "Tylko dla Orłów" to kolekcja, która zdobywa serca i uznanie Rodziców jakością i korzystną ceną! Obuwie posiada znak Zdrowa Stopa,  nadany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi, uzyskany dzięki pozytywnej ocenie pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz staranności wykonania.

Sandały dziecięce model SKBR to piękny, dziewczęcy kolor, w dodatku jest to model zapinany na klamerkę , w kolorze biało-różowym z bardzo lekkiego materiału.

Obuwie Slipers.PL jest:

-  lekkie, elastyczne i przewiewne,

posiada także

- oddychającą, elastyczną podeszwę,

- bawełnianą cholewkę,

- usztywniany zapiętek,


Materiały, z których wykonane jest obuwie Slipers.PL gwarantują prawidłowy rozwój i zapobiegają nadmiernemu poceniu się stopy dziecka.

Podeszwy w obuwiu Slipers.PL wykonane są ze specjalnego materiału spienionego dzięki temu obuwie cechuje duża lekkość, miękkość i elastyczność.
Obuwie nie posiada wkładek profilaktycznych w zestawie - modele prezentowane na zdjęciu posiadają je by promować Fundację STOP PLATFUSOM, która bada wady postaw dzieci i pomaga je niwelować. Zachęcamy do dokupienia wkladek w niezwykle atrakcyjnej cenie 14,9 zł / para, z których część zysku przeznaczana jest na kolejne badania dzieci w szkołach i przedszkolach! :)

Cechy produktu:

 • Typ obuwia: 

  Sandały

 • Kolekcja: 

  Tylko dla Orłów

 • Produkcja: 

  Polska

 • Podeszwa: 

  Poliuretan (odmiana gumy)

 • Podszewka: 

  Materiał bawełniany

 • Materiał zewnętrzny: 

  Materiał bawełniany

 • Zapięcie: 

  Klamerka

Certyfikat Zdrowa StopaCertyfikat Safe & High Quality Product - produkt najwyższej jakości

Podobne lub pasujące produkty: