Wczytuję dane...
99,90 PLN

Poznajcie najlepsze kapcie dla dzieci w nowej odsłonie - na BIAŁEJ PODESZWIE, czesto wymaganej przez przedszkola i żłobki. Buciki te stworzyliśmy słuchając naszych klientów, którzy prosili o kapcie na białej podeszwie, zapinane na rzep. Łatwe do zapinanie na rzep buciki, dopasują się bez problemu zarówno do szerokiej jak i drobnej stópki dziecka. Obuwie profilaktyczne z kolecji Premium możecie stosować zarówno w domu, przedszkolu jak i na zewnątrz. Zapewniają dziecku komfort podczas zabaw jak i spacerów. Nowe wzory obuwia świetnie zastępują popularne sandałki zapewniając swobodne oddychanie stopom dziecka, komfort w letnie dni oraz bezpieczeństwo gdyż dzięki zastosowaniu usztywnionego zapiętka chronią kostki przed częstymi urazami zwichnięcia, a zabudowane noski chronią paluszki dziecka przed obtarciami i skaleczeniami podczas zabawy.

Jest to obuwie dla KAŻDEGO dziecka! Kapcie profilaktyczne Slippers Family gwarantuje ochronę i prawidłowy rozwój stopy dzięki zastosowaniu sprawdzonych i polecanych przez lekarzy rozwiązań: usztywniony zapiętek, antypoślizgwa podeszwa, wyprofilowana wkładka, obcas Thomasa odciążający wewnętrzną stronę stóp, polecany przy profilaktyce jak i korygowaniu płaskostopia i koślawości nóg.

Kolekcja LIMITED COLLECTION - inspirowana naturą.
Model SUNSET - wspomnienie zachodzącego słońca.  

Cechy produktu:

 • Produkcja: 

  Polska

 • Typ obuwia: 

  Kapcie dla dzieci / Buty dla dzieci

 • Kolekcja: 

  Premium Collection

 • Podeszwa: 

  Kauczukowo-gumowa

 • Materiał zewnętrzny: 

  Materiał włókienniczy

 • Wkładka: 

  Skórzana naturalna, profilowana

 • Podszewka: 

  Bawełna

Certyfikat Hand Made, obuwie szyte ręcznie   Certyfikat Safe & High Quality Product - produkt najwyższej jakościWkładka 100% skóry naturalnej

Podobne lub pasujące produkty:


skontaktuj się

z nami,

teraz >>