Wyprzedaż
- 70%
35,97 PLN
119,90 PLN
Oszczędzasz 83.93 PLN

Najlepsze kapcie do przedszkola, domu, żłobka. Kapcie z wkłądką profilaktyczną

Nasze kapcie profilaktyczne są zalecane dla wszystkich dzieci w wieku 1-10 lat, jednak ze szczególnym uwzględnieniem dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki i potrzebują stabilizacji w chodzenie oraz wygody.
Kapcie Slippers Family gwarantują ochronę i prawidłowy rozwój stopy dzięki zastosowaniu sprawdzonych i polecanych przez ortopedów rozwiązań projektowych, w tymi między innymi:

- stabilna stopa, zawdzięcza m.in usztywniony zapiętek, stabilizuje stopę podczas nauki chodzenia i pierwszych kroczków.
łatwe zakładanie/zdejmowanie, suwak z tyłu (zasłonięty warstwą skóry) umożliwia naturalne i łatwe zakładanie obuwia, a mały rzep na suwaku uniemożłiwa nawet rozsuwanie zamka podczas chodzenia.
- obuwie przystosowane do każdego rodzaju podbicia (w tym wysokiego podbicia), ukryta pod materialem miękka guma w podbiciu dopasowuje się do każdego kształtu stopy, 
- prawidłowy rozwój stóp, 
wyprofilowana, skórzana wkładka zmusza stopę do właściwego rozwoju już od pierwszych kroków dziecka.
- antypoślizgowe podeszwy, kauczukowa podeszwa zapewnia bezpieczeństwo i zapobiega ślizganiu się, jest podeszwą twardszą niż podeszwy gumowe, dzięki czemu stopa jest utrzymywana prawidłowo, a i trwałość podeszwy jest dużo większa.
- obcas Thomasa, 
dzięki kształtowi klina stopa jest odciążona i nie opada do środka.
- przewiewność, 
półokrągłe wycięcie zapewnia stopie właściwe oddychanie, a więc nie występuje pocenie się stópek, 
- bezpieczeństwo, 
zabudowany nosek gwarantuje bezpieczeństwo przed urazami delikatnych paluszków dziecka oraz zapewnia palcom dziecka wygodę pozwalając na ich właściwy i wygodny rozstaw, 
- wysokość za kostkę, 
chroni przed urazami oraz zapobiega „przydeptywaniu“, a przecież tak bardzo dbamy o te piękne male stópki :)

Wyznajemy zasadę, iż bezpieczeństwo, a już szczególnie najwspanialszej istoty na ziemi jest najwazniejsze, dlatego konstrukcja naszych bucików do nauki chodzenia przede wszystkim zachęca dziecko do prawidłowej postawy, w dodatku będąc obuwiem za kosteczkę - stabilizując jeszcze niepewnie stawianą stópkę dziecka z boku oraz z tyłu. Z kolei kauczukowa podeszwa to naszym zdaniem gwarancja braku poślizgów i stabilność na każdym podłożu. 

Cechy produktu:

 • Produkcja: 

  Polska

 • Typ obuwia: 

  Kapcie dla dzieci

 • Kolekcja: 

  Nature Foot

 • Podeszwa: 

  Kauczukowa

 • Materiał zewnętrzny: 

  Bawełna

 • Wkładka: 

  Skóra naturalna

 • Podszewka: 

  Bawełna

Certyfikat Hand Made, obuwie szyte ręcznie   Certyfikat Safe & High Quality Product - produkt najwyższej jakościWkładka 100% skóry naturalnej