Buciki na rzep
/rozm. 21-31/ Nature Foot, model GEPARD

129,90 PLN

Poznajcie najlepsze buciki dla dzieci w nowej kolorystyce i formie! Buciki Nature Foot stworzyliśmy słuchając naszych klientów, którzy prosili o obuwie zapinane na rzep, szczególnie dla najmłodszych dzieci, które mają czasem problem z zapinaniem bucików. Łatwe do zapinania, dopasują się bez problemu zarówno do szerokiej jak i drobnej stópki dziecka. Nowe buciki możecie stosować zarówno w domu, przedszkolu jak i na zewnątrz. Zapewniają dziecku komfort podczas zabaw jak i spacerów. Nowe wzory obuwia świetnie zastępują popularne obuwie zapewniając swobodne oddychanie stopom dziecka, komfort oraz bezpieczeństwo gdyż chronią kostki przed częstymi urazami zwichnięcia oraz paluszki dziecka przed obtarciami ,skaleczeniami i podeptaniem przez inne dzieci podczas zabawy.

Jest to obuwie dla KAŻDEGO dziecka! Kapcie profilaktyczne Slippers Family gwarantuje ochronę i prawidłowy rozwój stopy dzięki zastosowaniu sprawdzonych i polecanych przez lekarzy rozwiązań: 

- łatwe zakładanie/zdejmowanie, specjalnie zaprojektowany, niepowtarzalny kształt kapci, 
- obuwie przystosowane do każdej tęgości oraz rodzaju podbicia stopy dziecka, rzep umożliwia regulację zapięcia, 
- stabilna stopa, 
usztywniony zapiętek zabezpiecza nogę przed ewentualnym skręceniem i zapobiega koślawości stóp poprzez usztywnienie nogi w okresie jej najszybszego wzrostu, wiek 3-8 lat, 
- zapobiega płaskostopiu 
dzięki zastosowaniu wyprofilowanej skórzanej wkładki, która zmusza stopę do właściwego rozwoju, 
- antypoślizgowa, elastyczna 
kauczukowa podeszwa, zapewnia bezpieczeństwo, 
- obcas Thomasa 
dzięki kształtowi klina, stopa jest odciążona i nie opada do środka, 
- bezpiecznie 
zabudowany, okrągły, wysoki nosek gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed urazami delikatnych paluszków dziecka oraz zapewnia palcom dziecka wygodę pozwalając na ich właściwy rozstaw
- mocny,niezwykle trwały rzep przystosowany do częstego zapinania i odpinania przez nasze pociechy


CIEKAWOSTKA o naszych podeszwach:
Często rodzice pytają nas: "Dlaczego podeszwa jest twardsza, niż w innych butach z gumową podeszwą?" - myśląc, że to "negatywnie" wpłynie na stopy dzieci. Otóż jest całkowicie odwrotnie. Podeszwa kauczukowa, która znajduje się w kapciach Slippers Family to najlepsze co może przytrafić się dzieciom. Przede wszystkim dlatego, iż dużo lepiej trzyma sie podłoża, niż podeszwa gumowa czyli zapewnia brak poślizgów dziecka, a po drugie - niezwykle ważne... guma jest materiałem giętkim, słabszym jakościowo niż KAUCZUK. Kauczuk działa tak, iż jest twardy, dopóki nie "otrzyma" dawki ciepła, czyli nacisku stopy, wtedy mięknie, podczas gdy guma jest "słaba i giętka" zawsze, przez co mniej odporna na wszystkie czynniki zewnętrzne, szybciej się niszczy i nie zapewnia takiego bezpieczeństwa i komfortu stopie co podeszwy kauczukowe!

Jeśli zatem obawiacie się, czy podeszwa kauczukowa jest za sztywna dla Waszej Pociechy - odpowiadamy, jest zdecydowanie lepsza niż słabej jakości podeszwy gumowe. A mięknąć podeszwa będzie po założeniu bucików, a nie w rękach, bo mięknięcie w rękach to żadna sztuka ;-)

Cechy produktu:

 • Produkcja: 

  Polska

 • Typ obuwia: 

  Kapcie dla dzieci / Buty dla dzieci

 • Kolekcja: 

  Nature Foot

 • Podeszwa: 

  Kauczukowo-gumowa

 • Materiał zewnętrzny: 

  Bawełna

 • Wkładka: 

  Skóra naturalna, profilowana

 • Podszewka: 

  Bawełna

Klienci najczęściej wybierają: